Aceasta este o oportunitate uimitoare de a lucra într-un mediu prietenos. Vă veți alătura unui șantier naval bine cunoscut unde se construiesc și repară nave.

Descrierea postului și cerințe:

  • Efectuarea tuturor lucrărilor de asamblare obișnuite (dificile), efectuarea de lucrări complicate pe echipamentul principal și auxiliar la bord pentru mega iahturi, construcția de nave noi și repararea navelor la instrucțiuni.
  • Cunoștințe tehnice în domeniul ingineriei mecanice / sudurii pentru a putea efectua lucrări complicate.
  • Este necesară experiență în repararea navelor / construcția navală;
  • O atitudine flexibilă față de activități;
  • Cunoașterea condițiilor de muncă, a siguranței și a regulilor de protectie a muncii;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi / ture de seară și in weekend, conform unui program;
  • Stăpânirea limbii (olandeze și) engleze este un avantaj;
  • Cunoașterea materialelor și a instrumentelor;
  • Fire deschisa, sociala și orientata spre inițiativă;
  • Aveti capacitățile de a va dezvolta continuu în cadrul companiei;

Cerințe:

  • Certificate valabile; 136/138/111 ar fi un avantaj
  • Dacă aveti un certificat certificat de motostivuitor și un certificat de platformă aeriană, acest lucru ar fi foarte util
  • Certificatul VCA (Lista de verificare pentru siguranță, sănătate și mediu pentru contractori) este un avantaj. Dacă nu aveți unul, trebuie să știm în avans, astfel încât să putem aranja o întâlnire pentru a obține unul

Ture:

  • 40 de ore pe săptămână (garantat)
  • Turele și zilele lucrătoare depind atat de nevoile clientului cât și de disponibilitatea celorlalți lucrători

Plata pe oră

  • 13 € – 13,5 € (salariu net – după impozitare) * în funcție de experiență
  • 520 € – 540 € / săptămână (net – după impozitare) * în funcție de experiență
  • * Bonus de recomandare: dacă recomandați altor lucrători și cel recomandat începe să lucreze, puteți primi până la 200 EUR

Transport:

  • Muncitorii își pot folosi propria mașină și pot fi plătiți cu 95 de cenți / km sau li se poate da gratuit o mașină pentru transport. Nu se aplică depozit
  • Autobuze locale – nu este recomandabil – nu există conexiuni bune între orașe
  • Transportul din țara de origine până la adresa de sosire nu este plătit de agenție / angajator. Candidatul trebuie să plătească propriul transport

Haine de lucru și echipamente de protecție:

  • Echipamentul de siguranță și protecție este furnizat de angajator / client
  • Asigurare de sănătate gratuită

* Acest loc de munca este postat în numele Global Personnel Romania și Global Personnel Poland

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor