Compania este unul dintre cei mai importanți producători și furnizori de produse pentru animale de companie din Marea Britanie, producând asternut pentu litiere (pe bază de lemn), așternut pentru animale mici și așternut pentru cabaline. Compania derulează o operațiune de reciclare a lemnului, reciclând toate tipurile de deșeuri din lemn. Lemnul care este preluat din șantier este 100% reciclat de o fabrică modernă de procesare si reciclare de mare viteză. Aceasta este o oportunitate extraordinară de a te alătura unei echipe profesioniste și de a lucra într-un mediu prietenos

Descrierea jobului:

  • Sudura MIG & TIG
  • Sudura Hardox și oțel aluminiu
  • Repararea dinților rupti la mașinile de șlefuit mari
  • Fabricare și reparații de sudură la mașini și echipamente din oțel
  • Mașini mari
  • Muncă grea/murdară

Cerințe:

  • Minim 2 ani de experiență ca sudor lacatus
  • Cunoasterea tehnicilor MIG MAG

Plata pe oră:

  • 13 GBP/oră;
  • ore suplimentare disponibile, plătite 13 GBP / oră suplimentară (tarifa fixă)

Ture:

  • 45 de ore pe săptămână
  • Luni – Vineri, ture fixe – puteți alege dintre:
  • 06:00 – 16:00 sau
  • 07:00 – 17:00

Aceasta este o oportunitate de a primi o pozitie permanentă in cadrul companiei; cu o atitudine bună si o conduită corectă vi se poate oferi un contract permanent după 12 săptămâni.

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor