Aceasta este o oportunitate extraordinara pentru un loc de muncă într-o companie stabilă și sănătoasă din punct de vedere financiar din Belgia. Vei lucra într-un mediu prietenos. Compania produce și distribuie pește și crustacee și este pe piață de 20 de ani. Produsele lor sunt variate și constă din aproape 300 de produse de înaltă calitate. Temperatura mediului de lucru: 8-10 grade C

Principalele atribuții și responsabilități:

  • Ambalarea produselor din pește (curățat)
  • Controlul calității și a cantității produselor
  • Ambalarea produselor în cutii conform planului de producție

Cerințe:

  • Accentul va fi pus pe munca în echipă într-un mediu dinamic
  • Experiența în sectorul alimentar este un plus, dar nu este obligatorie
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi și/sau in perioadele de concedii

Ture:

  • Luni vineri
  • Tura de dimineață: 05:00 – 13:00
  • Schimbul de după-amiaza: 13:00 – 21:00
  • Total ore pe lună: 165

Salarizare:

  • 14,07 € / oră (brut)
  • * Salariu pe oră: 14,07 € pe oră + bonus pentru tura de dimineață (14,55 € pe oră) = 2400,75 € brut
  • * 2400,75 € brut după impozitul de 18% și impozitul pe asigurări 13,07% = aproximativ 1655 € net pe lună + indemnizație și bonus de kilometru.
  • Din această sumă – trebuie să deducă costul cazării (= 70 € / săptămână)
  • Salariu brut lunar: 2400 €
  • Salariu net lunar: aproximativ 1600 € (după achitarea costului chiriei)
  • Indemnizații de schimb:
  • -Tura de dimineață: 0,48 € / pe oră
  • -Tura de târziu: 0,54 € / pe oră

Cazare:

  • Camere duble sau single în apartamente
  • Bucatarii complet utilate (vase, tigăi, tacâmuri), baie și toaletă
  • Sunt disponibile / acces gratuit la internet și la facilitățile pentru spălătorie
  • Costuri (deduse automat din salariu): 70 € pe săptămână

Noi oferim:

  • Îngrijirea și sprijinul unui coordonator în Belgia
  • Plăți săptămânale ale salariului (joi) – transferuri bancare în propriul cont bancar
  • Contract de muncă belgian
  • Asigurare gratuită
  • Bonusuri: concediu (20 de zile în an de muncă), al treisprezecelea salariu după un an întreg, alocație de kilometru
  • Oferim biciclete sau scutere pentru naveta la locul de muncă, iar distanța maximă dintre muncă și cazare este de 10 km

* Acest loc de munca este postat în numele Global Personnel Romania și Global Personnel Poland

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy. ) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor