Compania este un cunoscut producător de produse consumabile din Marea Britanie. Fabrica produce parfumuri și articole de toaletă pentru export către clienții din Dubai (ei fabrică, umplu sticle, brand și ambalează pentru companii precum Ted Baker, de exemplu)

Descrierea postului:

  • Lucrul într-un mediu cu ritm rapid alături de o echipă multiculturală
  • Este o slujbă foarte simplă, nimic prea dificil, se asigură o pregătire completă
  • Diferite sarcini de bază, cum ar fi înșurubarea capacelor parfumului, punerea autocolantelor pe sticle și alte sarcini foarte ușoare – care trebuie efectuate rapid, deoarece sticlele se rotesc rapid pe o bandă transportoare
  • Locul are o mulțime de muncitori de limbă română, poloneză și rusă, cea mai mare parte a personalului de producție și depozit sunt europeni de est

Ture disponibile:

40 de ore pe săptămână

  • Tura de zi (doar pentru primele câteva săptămâni):

Luni – Vineri 08:30 – 17:00

  • Tura de dimineață:

Luni – Vineri 6am – 2pm

  • Tura de după-amiază:

Luni – Vineri 14:00 – 22:00

* vă rugăm să rețineți că schimburile de dimineață și după-amiază vor fi fixate (vor fi puse la punct foarte curând), dar inițial veți fi repartizat în schimbul de zi și vi se cere să puteți alege în curând și să faceți fie dimineața, fie după aceea (fix schimb).

Plata pe ora:

  • 8,91 GBP / tura de zi (doar pentru primele saptamani)
  • 9,21 lire sterline (tura de dimineață)
  • 9,21 lire sterline (tura de după-amiază)
  • Toate orele suplimentare sunt plătite: x1,5

* 11,25 GBP pe săptămână bonus de prezenta dacă toate turele standard sunt finalizate

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor