Aceasta este o oportunitate extraordinară de a lucra într-un mediu prietenos. Veți fi parte a celui mai renumit producător de salate din Olanda și Europa de Vest.

Plata pe oră (salariu brut):

  • 11,29€/oră
  • 15.01€/oră (pentru ore lucrate intre 18:00 – 00:00)
  • 15.24€/oraă (pentru ore lucrate după 00:00)

Ture (36 -60 ore / săptămână):

  • 06:00 – 14:00 Tura de dimineață
  • 14:00 pm -22: 00pm Tura de după-amiază
  • 22:00 – 06:00 Tura de noapte

Cerințe:

  • Limba engleză (nivel conversațional)
  • Apt fizic pentru muncă intensivă
  • Apt pentru a munci într-un depozit răcoros (4-7 grade Celsius)
  • Permis de conducere categoria B (preferabil, dar nu este necesar)
  • Posibilitatea de a lucra pe motostivuitor (daca aveti experiență si permis)

Responsabilități:

  • Veți lucra pentru cel mai renumit producător de salate din Olanda și Europa de Vest
  • Etichetarea produselor (folosind autocolante)
  • Ambalarea produselor
  •  Îndatoriri generale de muncă în depozit

Cazare:

  • Veți locui in case de cinci persoane în bungalouri formate din două camere duble și o cameră single, un living cu o bucătărie complet utilată (oale, tacâmuri), baie și toaletă. Internet gratuit și facilități de spălătorie sunt disponibile în întregul parc
  • Primirea candidatilor la cazare are loc de obicei duminica

Alte informații:

  • Este asigurat transportul de la cazare la locul de munca
  • Cazare: 94 € pe săptămână (sumă dedusă automat din salariu)
  • Asigurare de sănătate: 25,85 € pe săptămână (sumă dedusă automat din salariu)

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor