Aceasta este o oportunitate uimitoare de a vă alătura unei echipe profesionale. Veți lucra în locuințe și clădiri nerezidențiale, s-ar putea să vă gândiți la fundație, pereți și pardoseli de la mici la mari prefabricate și umede, pe scurt, beton. Proiectele sunt toate pe o rază de 40 km în jurul Tilburg.

Descrierea postului:

  • Știi mai bine decât oricine cum funcționează construcția.
  • Datorită experienței dvs. de tâmplar de beton, știți exact cum să realizați o structură de lemn pentru structuri de beton.
  • Știi și ce se așteaptă de la tine, poți lucra independent și știi ce activități sunt implicate.
  • Vă puteți gândi și la:
  • Lucrați din desene
  • Stabilirea unei dimensionări (detaliate) și efectuarea lucrărilor de configurare
  • Măsurarea, producerea și instalarea elementelor prefabricate
  • Turnarea, compactarea și finisarea betonului
  • Protejarea betonului
  • Asamblarea și demontarea cofrajelor
  • Instalarea protecțiilor (de exemplu case de scări și schele)

Cerințe:

  • Ești un tânăr entuziast care aduce o atmosferă bună de lucru
  • Aveți cel puțin 3-5 ani de experiență de muncă ca tâmplar de beton, în funcție de fazele pe care le-ați făcut
  • Puteți lucra independent, dacă este necesar, citiți un desen
  • Aveți permisul de conducere B
  • Stăpâniti bine olandeza sau engleza
  • Aveți un certificat VCA (poate fi obținut și prin agenție)
  • Ești disponibil să lucrezi cu normă întreagă

Ture:

  • 9 ore / zi
  • Pauza de 1 ora
  • 40 de ore pe săptămână
  • Numai ture de zi

Salarizare:

  • 500 € – 550 € net pe săptămână (după deducerea costului chiriei , asigurări de sănătate)
  • Km / alocație de navetă – 19ct p / km
  • 25 de zile de concediu + 8,33% plată de concediu

Cazare și transport:

  • Cazare gratuită și fără facturi de plătit
  • Camere single – 1 persoană / cameră facturi și internet incluse
  • Maxim 40 de mile de la locul de muncă
  • Tipul de case / cazare – Case, bungalouri și cabane. Depinde de disponibilitate
  • Fără depozit pentru mutarea la cazare și documentul de garanție pentru păstrarea proprietății în stare bună, prevăzut la contractele de închiriere
  • Transportul din țara de origine în țara de destinație va fi rambursat după o lună de muncă
  • Muncitorii își pot folosi propria mașină / bicicletă și pot primi niște bonusuri mici pentru combustibil sau mile.
  • Dacă au mașină proprie, vor primi 0,19ct € p / km. sau li se poate oferi o bicicletă pentru transport

Haine de lucru și echipamente de protecție:

  • Set complet de echipamente; Uneltele Hilti, îmbrăcămintea de lucru și EIP sunt furnizate gratuit de angajator

* Acest loc de munca este postat în numele Global Personnel Romania și Global Personnel Poland

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor