Aceasta este o oportunitate extraordinară de a lucra într-un mediu prietenos. Vă veți alătura echipei unui depozit bine cunoscut. Acesta furnizează jante și anvelope pentru Audi, Volkswagen și Skoda direct la liniile lor de producție, într-un proces simplu. În plus, compania furnizează nvelope și jante tuturor lanțurilor mari de vehicule și servește ca un depozit central mare pentru aceasta.

Responsabilități:

  • Încărcarea și descărcarea camioanelor (manual)
  • Manipularea anvelopelor și jantelor (greutate de până la max. de 20 kg)
  • Sortați și asamblați anvelopele și jantele
  • Depozitarea anvelopelor și jantelor
  • Controlul mărfurilor descărcate

Cerințe:

  • Desfasurarea muncii cu privire la atingerea obiectivelor
  • Fiecare departament are obiective care vor fi explicate de către instructor
  • O atitudine bună și spirt de echipă

Ture:

  • Luni -vineri
  • dimineața: 06:00 – 14:00
  • seara: 16:00 – 24:00

* Orele de incepere a turelor pot fi amânate cu una sau două ore pe săptămână, în funcție de orele de sosire ale camioanelor

Cazare:

  • până la 450 euro / lună (* de persoană)
  • Cameră single cu internet gratuit, bucătărie comună, baie comună
  • este situată până la 20 km de la locul de muncă

* Acest loc de munca este postat în numele Global Personnel Romania și Global Personnel Poland

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor