Aceasta este o oportunitate uimitoare de a lucra într-un mediu prietenos. Veți lucra într-o companie tânără, ambițioasă și cu o dezvoltare rapidă.

Descrierea postului și cerințe:

  • Veți ajuta la construirea de case pentru recreere, pentru îngrijire (azile) și mici case (cabane) de la sol până la acoperis;
  • Trebuie să aveți dorința de a lucra ca parte a unei echipe;
  • Împreună cu echipa (colegii dvs.), vă veți asigura că dorințele clientului sunt realizate într-un mod personalizat;
  • Trebuie să aveți cunostiințe de tâmplarie;
  • Trebuie să aveți minime cunoștințe despre lucrările de instalare;
  • Cunoașterea condițiilor de muncă în sigurantă, și a protecției muncii;
  • Permisul de conducere este o necesitate, deoarece locul de muncă ar putea fi departe de cazare;
  • Este necesară cunoașterea limbii engleze (nivel conversațional)

Responsabilități:

  • Arderea bitumului
  • Capacitatea de a efectua aceasta sarcina pe cont propriu

Ture:

  • 40 de ore pe săptămână (garantate)
  • 9 ore / zi (cu pauză de 1 oră)
  • Ture de zi

Plata pe oră

  • €14 – €16 / ora *in functie de experienta
  • € 450-525 net pentru 40 hours / saptamana

* Km / alocație pentru navetă – 19ct / km

Cazare:

  • Cazare gratuită și fără facturi de plătit
  • Max 40 mile de la locul de muncă
  • Camere single sau duble – 1 persoană / cameră
  • Camere complet echipate + facturi + internet gratuit
  • Fără depozit pentru cazare, doar document de garanție pentru păstrarea proprietății în stare bună
  • Tip: Case, bungalouri și cabane (în funcție de disponibilitate).
  • Dacă sunt necesare lenjerii de pat, perne și huse – angajatorul le poate furniza

Transport:

  • Muncitorii își pot folosi propria mașină și pot fi plătiți 0,19 cenți / km sau li se poate oferi o bicicletă sau o mașină pentru transport, (pentru o mașină există o taxă de 26 EUR / săptămână).
  • Autobuze locale – nu este recomandabil – nu există conexiuni bune între orașe
  • Transportul din țara de origine până la adresa de sosire nu este plătit de agenție / angajator.
  • Candidatul trebuie să plătească propriul transport

Haine de lucru și echipamente de protecție:

  • Echipamentul de siguranță și protecție este furnizat de angajator / client
  • Asigurare de sănătate gratuită

* Acest loc de munca este postat în numele Global Personnel Romania și Global Personnel Poland

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor