Aceasta este o oportunitate extraordinara de a lucra într-un mediu prietenos. Veți lucra pentru unul din cele mai mari magazine online din Olanda.

Plata pe oră (salariu brut):

  • 10.64€/ ora; *pentru candidati care au 21 ani +
  • 8.51€/ ora; *pentru candidati care au 20 ani
  •  6.38€/ora; *pentru candidati care au 19 ani
  •  5.32€/ora; *pentru candidati care au 18 ani
  •  4.20€/ora; *pentru candidati care au 17 ani

Program de lucru (36 -60 ore / săptămână):

  • Luni– Vineri
  • 07:00am – 16:30pm
  • 16:30pm – 02:00am

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
  • Apt pentru munca fizica (jobul implică ridicare de greutati)
  • Permis de conducere categoria B (este de preferat, dar nu este necesar)

Responsabilități:

  • Veți lucra pentru o mare companie internațională localizată în Zwolle care activeaza online si livreaza produse precum articole de imbracaminte sau aparate electrocasnice mici
  • Descărcarea / încărcarea manuală a containerelor
  • Descărcare / încărcare folosind lize electrice sau carucioare
  • Reambalarea si manevrarea pachetelor sau a unor produse cu o greutate mai mare de 10 kg
  • Indatoriri generale de munca in depozit

Cazare:

  • Veți locui in case de cinci persoane în bungalouri formate din două camere duble și o cameră single, un living cu o bucătărie complet utilată (oale, tacâmuri), baie și toaletă. Internet gratuit și facilități de spălătorie sunt disponibile în întregul parc
  • Primirea candidatilor la cazare are loc de obicei duminica

Alte informații:

  • Este asigurat transportul de la cazare la locul de munca
  • Echipamentul (bocancii de protectie) sunt oferiti in mod gratuit de catre angajator
  • Cazare: 94 € pe săptămână (sumă dedusă automat din salariu)
  • Asigurare de sănătate: 25,85 € pe săptămână (sumă dedusă automat din salariu)

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor