Aceasta este o oportunitate extraordinara de a lucra într-un mediu prietenos. Puteți fi parte a unei mari companii internaționale din Olanda, care se ocupă cu transportul și expedierea diferitelor produse din industrii variate.

Plata pe oră (salariu brut):

  • 11 € / oră

Program de lucru (36 -60 ore / săptămână):

  • Luni – vineri
  • 06:00 – 15:00 sau 15:00 – 00:00

Cerințe:

  • Limba engleză (nivel comunicativ) -B1
  • Experiență anterioară într-un depozit (de preferat în industrii asemenatoare)
  • Permis de conducere categoria B (preferabil, dar nu este necesar)

Responsabilități:

  • Veți lucra pentru o mare companie internațională care se ocupă cu transportul și expedierea diferitelor tipuri de produse precum: produse folosite in industria medicală, produse electronice; echipamente utilizate în domeniul ecvestru, aparate de aer conditionat, radiatoare, aspersoare de apă
  • Colectarea comenzilor folosind un scaner (de mană) sau comandă vocală)
  • Verificarea calității produselor
  • Pregătirea comenzilor pentru expediere
  • Incarcarea sau descarcarea produselor cu ajutorul lizelor electrice sau al carucioarelor
  •  Îndatoriri generale de muncă în depozit

Cazare:

  • Veți locui in case de cinci persoane în bungalouri formate din două camere duble și o cameră single, un living cu o bucătărie complet utilată (oale, tacâmuri), baie și toaletă. Internet gratuit și facilități de spălătorie sunt disponibile în întregul parc
  • Primirea candidatilor la cazare are loc de obicei duminica

Alte informații:

  • Este asigurat transportul de la cazare la locul de munca
  • Cazare: 94 € pe săptămână (sumă dedusă automat din salariu)
  • Asigurare de sănătate: 25,85 € pe săptămână (sumă dedusă automat din salariu)

* Acest loc de munca este postat în numele Global Personnel Romania și Global Personnel Polonia

Global Personnel Group este dedicat selectarii, recrutarii si dezvoltarii celor mai buni candidati. Criteriile noastre de selectie se bazeaza doar pe potrivirea experientei anterioare si a abilitatilor dumneavoastre cu locul de munca disponibil. Aplicând pentru poziția de mai sus și furnizându-ne datele dvs. personale, înțelegeți că datele dvs. vor fi prelucrate în conformitate cu Politica noastră de confidențialitate (Privacy Policy) În timp ce ne străduim să răspundem la toate aplicațiile în mod individual, datorită numarului mare, acest lucru nu este întotdeauna posibil. Vă mulțumim pentru interesul acordat acestui loc de munca și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm cu dvs. în viitor