To niesamowita okazja do pracy w przyjaznym środowisku. Dołączysz do międzynarodowego lidera produkcji / dystrybucji produktów do grillowania.

Stawka wynagrodzenia (brutto):

  • 11,63 €/h *dla kandydatów powyżej 21 roku życia
  • 8,04 €/h *dla kandydatów w wieku 20 lat
  • 6,68 €/h* dla kandydatów, którzy ukończyli 19 lat
  • 5,80 €/h *dla kandydatów, którzy ukończyli 18 lat

Working hours:

  • 32-40 godzin tygodniowo
  • Poniedziałek – sobota
  • Poranna zmiana zaczyna się od 06:00 do 07:00 do 15:30
  • Zmiana popołudniowa 15:00 – 00:00
  • Dodatek zmianowy: 15% (1,75 EUR) więcej w stosunku do wynagrodzenia podstawowego za pracę w systemie dwuzmianowym
  • Dodatek za pracę w święta: 100% więcej do wynagrodzenia podstawowego za pracę w święta
  • Dodatek za godziny nadliczbowe: pierwsze 2 godziny nadliczbowe tygodniowo to 25% wynagrodzenia podstawowego, 50% za następną godzinę
  • Dodatek urlopowy: 8,33% (0,96 EUR) więcej od wynagrodzenia podstawowego, wypłacany z każdą tygodniową wypłatą

Wymagania:

  • Początkujący/średnia znajomość języka angielskiego – poziom A2
  • Praca ukieronkowana na osiągniecie celów
  • Chęć do pracy w zimnym otoczeniu
  • Możliwość i chęć noszenia białego munduru roboczego i białych butów
  • Wymagane wiek pełnioletni (ukończone 18 lat do wykonywania tej pracy)

Obowiązki:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych – na linii produkcyjnej
  • Sprawdzanie produktów i sygnalizowanie odchyleń oraz przekazywanie informacji o tym liderowi zespołu
  • Kontrola jakości zgodnie z procedurami i instrukcjami działu
  • Pomoc operatorowi w ustawianiu i demontażu linii produkcyjnych i maszyn
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa żywności.

Zakwaterowanie:

  • Cena 109 € brutto/tydzień za osobę – bungalow (Lommel, Belgia) – Komfortowe pokoje dwuosobowe ze wspólną kuchnią, łazienką i pokojem dziennym
  • Możliwość skorzystania z zapewnionego noclegu lub wynajęcia prywatnego mieszkania lub pokoju we własnym zakresie
  • Wszystkie oferowane miejsca noclegowe spełniają certyfikat SNF
  • Darmowe wifi

*Ten wakat jest zgłaszany w imieniu Global Personnel Romania i Global Personnel Poland.

Global personnel group angażuje się w selekcję, rekrutację i rozwój najlepszych pracowników, opierając się wyłącznie na ocenie zdolności do wykonywania pracy. Aplikując na powyższe stanowisko i przekazując nam swoje dane osobowe, przyjmują Państwo do wiadomości, że będą one przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Staramy się odpowiadać na wszystkie aplikacje indywidualnie, jednak z powodu dużej ilości zgłoszeń nie zawsze jest to możliwe. Dziękujemy za zainteresowanie tą rolą i mamy nadzieję na współpracę z Tobą w przyszłości.