Jest to wspaniała okazja do pracy w przyjaznym środowisku. Dołączysz do znanej firmy logistycznej i transportowej.

Wiele możliwości, które możesz wybrać (w zależności od posiadanych certyfikatów):

  • Dystrybucja
  • Dystrybucja towarów masowych
  • Budownictwo np. wywrotka
  • Kontenery i transport portowy
  • Transport międzynarodowy
  • Transport wyjątkowy
  • Transport ADR
  • Transport cysternami

Wymagania i umiejętności:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki
  • Dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Ważne prawo jazdy CE
  • Ważny kod 95
  • Ważna karta do tachografu
  • ADR jest dodatkowym atutem
  • Zaświadczenie o transporcie wyjątkowym będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska pracy kierowca dystrybucyjny:

  • Odpowiedzialny za transporty krajowe i/lub międzynarodowe.
  • Odpowiedzialny za załadunek i rozładunek kontenerów cystern z płynnymi chemikaliami, gazami chłodniczymi i łatwopalnymi oraz kontenerów typu flexi.

Opis stanowiska pracy transport budowlany:

  • W dni powszednie transporty krajowe samochodami ciężarowymi krytymi z wózkiem widłowym na wynos, samochodami z dźwigiem lub ładowarkami śródlądowymi. Do klientów, którzy działają w sektorze budowlanym, a więc głównie dostawy na place budowy.

Opis stanowiska pracy transport wyjątkowy:

  • Odpowiedzialność za załadunek i rozładunek kontenerów cystern z płynnymi chemikaliami, gazami chłodniczymi i palnymi oraz kontenerów typu flexi.

*Kierowcy będą szkoleni przez bardzo doświadczonych kolegów w zakresie eco-drivingu, tak aby każdego dnia pokonywali swoje trasy jak najefektywniej. W tym celu kandydat będzie korzystał z najnowszych technologii w doskonale wyposażonych ciężarówkach. Nasz klient znany jest z lśniących i doskonale utrzymanych ciężarówek.

Są to ciężarówki marki Scania, Volvo, Mercedes. Wszystkie ciężarówki są w świetnym stanie technicznym.

Stawka wynagrodzenia:

  • 12.468 euro brutto/godz.
  • Voucher na posiłki od 5,58 euro/netto/dzień
  • Około 1.473 euro netto za godzinę przepracowaną (premia netto za przepracowane godziny)
  • Premia na koniec roku (z zastrzeżeniem T&C – czas przepracowany w roku kalendarzowym i liczba przepracowanych dni – obliczona przez rząd)

Zmiany:

Dostępne elastyczne zmiany:

  • Tylko podróże krajowe lub tylko międzynarodowe lub połączenie obu
  • Możliwa praca w nadgodzinach lub tylko 8 godzin dziennie
  • Możliwośc pracy 3 tygodnie / 1 tydzień w domu (lub inna kombinacja!)
  • Możliwa tylko praca w dzień lub tylko w nocy
  • Możliwe praca zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin

Zakwaterowanie:

  • 15 €/dzień, automatycznie potrącane z wynagrodzenia na koniec tygodnia
  • Pokoje jedno- i dwuosobowe dostępne w wysokim standardzie
  • Wszystkie rachunki i internet w cenie
  • Odległość wynosi maksymalnie 10 mil od pracy
  • Wspólne domy/ hostele i domki typu bungalow
  • Nie wymagamy kaucji za wprowadzenie się do mieszkania, wystarczy podpisać dokument gwarancyjny w celu utrzymania nieruchomości w dobrym stanie

Transport:

  • Pracownicy mogą korzystać z własnego samochodu/roweru i otrzymywać niewielką premię za paliwo lub mile (obliczane przez rząd) lub mogą otrzymać rower do transportu (10 euro/tydzień)
  • Rowery są zapewnione, jeśli kandydat chce ich użyć, aby dostać się do pracy
  • Dostępny jest również transport publiczny.

Środki ochrony osobistej::

  • Zapewniamy buty ochronne jeśli są potrzebne
  • Kombinezony, odblaski, rękawice ochronne, maski itp. wszystko, czego pracownicy będą potrzebować do wykonywania swoich obowiązków służbowych, dostarczane jest bezpłatnie.
  • W razie potrzeby pracownicy mogą swobodnie używać własnej odzieży ochronnej/roboczej i sprzętu

*Ten wakat jest zgłaszany w imieniu Global Personnel Romania i Global Personnel Poland.

Global personnel group angażuje się w selekcję, rekrutację i rozwój najlepszych pracowników, opierając się wyłącznie na ocenie zdolności do wykonywania pracy. Aplikując na powyższe stanowisko i przekazując nam swoje dane osobowe, przyjmują Państwo do wiadomości, że będą one przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.Privacy Policy. Staramy się odpowiadać na wszystkie aplikacje indywidualnie, jednak z powodu dużej ilości zgłoszeń nie zawsze jest to możliwe. Dziękujemy za zainteresowanie tą rolą i mamy nadzieję na współpracę z Tobą w przyszłości.