Това е невероятна възможност да работите в добър екип. Ще се присъедините към международен лидер за производство / дистрибуция на барбекю продукти.

Ставка на заплащане (бруто):

  • 11,63 € / час * за кандидати на 21 и повече години
  • 8,04 €/ час * за кандидати на 20 години
  • 6,68 € / час * за кандидати на 19 години
  • 5,80 €/ час * за кандидати на 18 години

Работни часове:

  • 32 – 40 часа седмично
  • понеделник – събота
  • Сутрешната смяна започва между 06:00 / 07: 00 до 15:30
  • Вечерна смяна 15:00 – 00:00
  • Добавка към надницата за смяна: 15% (1,75 евро) повече към основната заплата за работа на 2 смени
  • Надбавка за работа на официални празници: 100% повече до основната заплата за работа по време на официалните празници
  • Надбавка за извънреден труд: Първите 2 часа извънреден труд на седмица са 25% до основната заплата, 50% за следващия час
  • Надбавка за отпуск: 8,33% (0,96 евро) повече към основната заплата, изплащана при всяко седмично плащане

Изисквания:

  • Начинаещи / средни знания по английски език – ниво А2
  • Работа ориентирана към резултати
  • Готовност за работа в студена среда
  • Способност и желание да носите бяла работна униформа и бели обувки
  • Трябва да сте на 18, за да бъдете взети предвид за тази работа

Отговорности:

  • Опаковане и преопаковане на месни продукти – на производствена линия
  • Проверка на продуктите и сигнализиране за отклонения и съобщаване на това на ръководителя на екипа
  • Проверки на качеството, както са определени от ведомствените процедури и инструкции
  • Подпомагане на оператора при настройването и демонтирането на производствени линии и машини
  • Спазване на стандартите за безопасност на храните

Настаняване:

  • Цена 109 евро бруто / седмица на човек – бунгало (Ломел, Белгия)
  • Комфортни стаи за двама с обща кухня, баня и хол
  • Възможност да използвате предоставеното настаняване или да наемете самостоятелен апартамент или стая
  • Всички предоставени помещения изпълняват сертификат за SNF
  • Безплатен WiFi

* Тази свободна позиция е обявена от името на Global Personnel Румъния и Global Personnel Полша

Global Personnel group се ангажира с подбора, набирането и развитието на най-добрия талант, с приоритет пригодността на кандидатите за работата. Като кандидатствате за горната позиция и ни предоставяте своите лични данни, вие разбирате, че вашите данни ще бъдат обработвани в съответствие с нашата Политика за поверителност. Въпреки че се стремим да обработим всички кандидатури навреме, поради големите обеми, това не винаги е възможно. Благодарим ви за интереса към тази роля и се радваме да работим с вас в бъдеще.