Това е невероятна възможност да работите в добър екип. Ще се присъедините към международен логистичен склад.

Отговорности:

  • Избиране на поръчки – бране на поръчки според поръчки с помощта на таблет или скенер;
  • вземане на поръчки от високи локации с помощта на MAN-UP форклифт, който повдига и позицията на оператора;
  • Товарене – комплектоване на продукти на палети съгласно разпоредбите;
  • РИЧТРАК – поставяне на продукти в склада с помощта на ричтрак;
  • Получаване – контрол на количеството входящи продукти, докладване на неточности;
  • Разтоварване – Контрол и разтоварване на продукти от палети;
  • Връщане – регистриране на продуктите, връщащи се в склада от магазините, въвеждането им обратно в логистичния процес;
  • VAS – преопаковане и етикетиране на продукти.

Изисквания:

  • Средни познания по английски език – ниво B1 / B2 (говорене, писане)
  • Система с таргети

Смени:

  • 32-40 часа седмично
  • Понеделник петък
  • сутрин: 06:00 – 15:00
  • вечер: 15:00 – 24:00

Тарифа на заплащане:

  • Складов работник: 10,73 € / ч
  • Шофьор на РИЧТРАК форклифт( FLT Reach Truck): 12,14 € / ч

* В 4-седмичната система (от седмица 1 до седмица 4, седмица 5 до седмица 8 и т.н.), ако сте работили средно повече от 40 часа за период от 4 седмици, ще имате право на надбавка:

* Почасови надбавки:

  • Нощна смяна понеделник – петък
  • 45% от основната заплата добавена за работа от понеделник до петък между 00: 00 – 06:00
  • 35% от основната заплата, добавена за работа от понеделник до петък между 21: 00 – 24: 00
    • добавка за събота
  • 50% от основната заплата, добавена за работа в събота
    • Неделя / празнични добавки
  • 100% от основната заплата, добавена за работа в неделя и по време на празници
    • Надбавка за извънреден труд
  • 35% от основната заплата, добавена за работа от понеделник до петък
  • 50% от основната заплата, добавена за работа в събота и неделя 00 : 00 – 18 : 00
  • 100% от основната заплата добавена за работа в събота и неделя 18 : 00 – 06 : 00
    • Помощ за почивка: 8,33%, изплащани при всяко седмично плащане

Настаняване:

  • Цена 109 евро бруто / седмица на човек – бунгало
  • Комфортни стаи за двама с обща кухня, баня и хол
  • Възможност да използвате предоставеното настаняване или да наемете самостоятелен апартамент или стая
  • Всички предоставени помещения изпълняват сертификат за SNF
  • Безплатен WiFi

* Тази свободна позиция е обявена от името на Global Personnel Румъния и Global Personnel Полша

Global Personnel group се ангажира с подбора, набирането и развитието на най-добрия талант, с приоритет пригодността на кандидатите за работата. Като кандидатствате за горната позиция и ни предоставяте своите лични данни, вие разбирате, че вашите данни ще бъдат обработвани в съответствие с нашата Политика за поверителност. Въпреки че се стремим да обработим всички кандидатури навреме, поради големите обеми, това не винаги е възможно. Благодарим ви за интереса към тази роля и се радваме да работим с вас в бъдеще.